LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks.

LHV järelmaksuga ostes saad kaupa või teenust kohe kasutama hakata, kuid tasumine toimub osade kaupa.
* Vastus taotlusele mõne minutiga
* Sissemakse alates 0 eurost
* Intress ainult laenujäägilt

Järelmaks erakliendile

Järelmaksuga ostmiseks on kõige mugavam täita taotlus meie kodulehel, kuid võimalik on taotleda LHV järelmaksu ka meie koostööpartnerite juures. Arvutame sulle järelmaksu limiidi, mille ulatuses saad 60 päeva jooksul kõikide meie partnerite juurest osta.

LHV järelmaks on turvaline. Ainsana Eestis pakume järelmaksukindlustust, mis tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa järelmaksu tasumisega hätta. Kindlustus hüvitab sulle osamaksed juhul, kui oled kaotanud töö või sul pole võimalik õnnetuse või haiguse tõttu tööl käia. Surmajuhtumi korral ei jää sinu järelmaksukohustus pärijate kanda.

– Kindlustusega järelmaksulepingu kuutasu on 0,5% järelmaksusummast. Näiteks 500 eurose järelmaksu korral on see 2,5 eurot kuus.
– Kahjujuhtumist teata võimalikult kiiresti aadressil kahjuteade@lhv.ee. Kahjukäsitleja võtab sinuga ühendust ja juhendab edasisi samme tegema.

Tutvu järelmaksukindlustuse tingimustega.

Järelmaks ettevõttele

Nüüd saab LHV järelmaksuga osta ka ettevõte. Selleks esita meile taotlus, ettevõtte viimane majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne viimase kuu seisuga. Saada dokumendid aadressile jarelmaks@lhv.ee ja pakkumine edastatakse sulle hiljemalt kolme päeva jooksul. Järelmaksu saab taotleda ettevõtte, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta. Vajadusel võime küsida ka käendust ettevõtte omanikult, juhatuse liikmelt või teiselt ettevõttelt.

LHV järelmaksu klienditugi
Helista 680 2700 või kirjuta jarelmaks@lhv.ee.
Iga päev 9–21.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.
Järelmaksukindlustust pakub If P&C Insurance AS. Kindlustusega järelmaksu krediidikulukuse määr on 38,70% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), kuutasu 3,25 €, lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 900 €.
AIATEHNIKA EKSPERDID pakub võimalust tasuda kaupade eest järelmaksuga! Järelmaksuga kaupade ostmine aitab hajutada igakuised väljaminekuid ning vajamineva tööriista saab kohe kätte.

ERAISIKUTELE

 

Järelmaksu saab taotleda kaupadele maksumusega 150 – 5 000 EUR
Järelmaksu periood on 3 kuni 36 kuud
Järelmaksu saab taotleda kõigis ATE kauplustes ja nende edasimüüjate juures
Krediidiotsus tehakse ATE kaupluses ning vastuse saab kiiresti
Krediidi kulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 1000 €, sissemakse 10%, tagastamise tähtaeg 2 aastat, intressimäär 24%, lepingutasu 15 €. Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena.

FIRMADELE

 

Vajalik juhatuse liikme või omaniku käendus
Intress alates 15% aastas finantseeritava summa jäägilt.

Küsi ATE OMA JÄRELMAKSU klienditeendajatelt, sest see on:
– Kiire
– Lihtne
– Soodne
– Paindlik

Järelmaksu pakub Stokker Finance OÜ. Tutvuge teenuse tingimustega kaupmehe klienditeenindaja juures, vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Järelmaksu puhul on tegemist finantskohustusega.