PRESSITEADE
31.05.2016


 

Uutel Husqvarna 129 seeria trimmeritel on profikvaliteet ühendatud kasutuslihtsusega

 

Uued Husqvarna kodukasutajatele mõeldud bensiinimootoriga trimmerid 129C, 129 L ja 129LK on tänu Smart Start® käivitussüsteemile lihtsalt käivitatavad, neil on käepärased juhikud ja Auto Stop lüliti, mis masina seisates liigub automaatselt tagasi käivitusasendisse.

 

„Trimmerit soovitame valida selle järgi, kes ja milliseid töid sellega tegema hakkab. Näiteks mudeli 129C kõver võll on ergonoomilisem ja lihtsustab trimmerdamist, 129L sirge võll aga võimaldab paremat ligipääsu näiteks põõsaste alla,“ selgitas Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu.

 

Kütusetaseme paremaks jälgimiseks on trimmeritel 129C ja 129LK läbipaistev kütusepaak ja kütusepump kergemaks käivitamiseks.

 

Husqvarna 129LK näol on tegemist kombilõikuriga, millele saab lisaks trimmipeale hõlpsalt paigaldada ka teisi lisatarvikuid - puhuri, kõrglõikuri, mullafreesi, hekilõikuri või äärelõikuri. Uudisena pakub Husqvarna ka pühkijat – see on võimas kummihari, mis puhastab kõnniteedelt, sissesõiduteedelt ja murult liiva ja kruusa. Lisatarvikute paigaldamiseks tuleb võlli alumine osa ümber vahetada, selle lihtsustamiseks on tarvikud kiirkinnitusega.PRESSITEADE
30.05.2016

 

Husqvarna hekilõikurid professionaalseks kasutamiseks

Husqvarna bensiinimootoriga professionaalsetele aednikele ja haljastajatele mõeldud hekilõikurid on reguleeritava lõiketeraga ja nendega on hõlbus lõigata nii heki pealmist kui ka külgmist osa.

„Need hekilõikurid on välja töötatud mõeldes professionaalidele, kes töötavad meie seadmetega  pikki päevi. Seetõttu on neile oluline, et lõikuritega saaks pügada erineva kõrgusega hekke ning töö oleks mugav ja ohutu,“ ütles Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu. 

Hekilõikur Husqvarna 525HF3S on lausa 65 cm kahepoolse lõiketeraga ja 80 cm pikkuse varrega, millega ulatub lõikama kõrgete hekkide külgesid. Lisaks võimaldab pikk tera ja vars korraga katta suurema tööala, mis omakorda kiirendab tööd ja tänu vähematele liigutuste arvule ei väsita kasutajat. Hekilõikur kaalub 6,1 kg ja on suurepäraselt tasakaalustatud, mis muudab hekilõikuri liigutamise äärmiselt mugavaks. Patenteeritud X-Torq mootor pakub rohkem võimsust ja väiksemat kütusekulu ning heitgaaside hulka. Lisaks on mootor paigutatud selliselt, et heitgaasid juhitakse kasutajast eemale.

Hekilõikur Husqvarna 325HE3x on distantsilt reguleeritava lõiketeraga väga paindlik professionaalne tööriist, mille mootor toimib lõiketerale vastukaaluna, seega on masin töötamise ajal hästi tasakaalustatud ja seda on mugav kasutada. Tänu lõikuri haardele ja reguleeritavale 55 cm pikkusele lõiketerale sobib see mudel nii kõrgete kui madalate hekkide pügamiseks, ilma et oleks vaja kasutada redelit või tõstukit. Lõikekõrgus 3 meetrit. Varustatud Smart Start kergkäivituse ja X-Torq mootoriga, mis on nii paigutatud, et juhtida heitgaasid kasutajast kaugemale.

Kui on vaja lõigata eriti kõrgelt, siis seda saab teha ekstrapika varrega hekilõikuriga Husqvarna 325HE4x, mille lõikeulatus on 4 meetrit ja lõiketera pikkus 55 cm,See lõikur on konstrueeritud just hekkide pügamiseks väga kõrgelt ja maapinna lähedalt. Lõiketera on võimalik mugavamaks transportimiseks ja hoiustamiseks kokku pöörata.
PRESSITEADE
04.05.2016

Husqvarna töötas professionaalidele mõeldes välja jõudsad akutooted

Aednikele, haljastajatele, ehitajatele ja arboristidele mõeldes on Husqvarna välja töötanud terve rea vaikseid, kergeid, akudel töötavaid tööriistu, mille jõudlus ei jää sugugi alla bensiinimootoriga analoogidele, kuid on pea hooldusvabad ning võimaldavad inimesi vähem segades töötada ka rahvarohketes kohtades. Üks aku sobib kõigile Husqvarna akutoodetele.

Husqvarna 536LiP4 akutoitel kõrglõikur on just professionaalidele mõeldud, kõigest 3,4 kg kaaluv töövahend. Kõrglõikuri tööulatus on 4 m ja ta harjadeta mootori jõudlus ületab bensiinimootoriga mudelite omi. Maksimaalne jõudlus ja vastupidavus, väike kaal, suurepärane ergonoomika ja madal müratase võimaldab seda kasutada igal pool ja igal ajal. 36 V Li-ion-akuplokk pakub sama suurt võimsust, töökindlust ja pikka eluiga kui bensiinimootoriga masinad – ilma otseste heideteta. Samuti saate teha ühe laadimisega sama palju tööd kui ühe paagitäie bensiiniga.

 

Husqvarna akutoitel kõrglõikurid on ideaalselt sobilikud kasutamiseks linnaruumis, kus puudehooldus on igapäevane tegevus. Järjest enam pööratakse linnaruumis tähelepanu mürale ja heitgaasidele ning seepärast on akutoitel kõrglõikur ideaalne alternatiiv bensiinimootoriga masinale,“ selgitas  Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu.

 

Husqvarna kõrglõikur 536LiPT5 on samasuguste omadustega nagu 536LiP4, aga tänu teleskoopvarrele ulatub töötama 5 meetri kõrgusele.

 

Husqvarna võsalõikur/kõrglõikur 536 LiPX on kiire ja kerge,3,3 kg kaaluv, tõelise profitasemega akutoitel kõrglõikur, mida saab kasutada ka võsasaena. Suur ketikiirus, hea tasakaal, kergus ja vähene vibratsioon lihtsustavad tööd ja muudavad selle täpsemaks ega tekita müra ning otseseid heitmeid. Sobib eriti hästi ebatasasele ja tihedale maastikule, kus on vaja esmaklassilist liikumisvabadust

 

Husqvarna 536LiLX on kerge, vaid 3 kg kaaluv ning võimas trimmer professionaalidele. Sobib aednikele, haljastajatele ning miks ka mitte nõudlikule kodukasutajale. Trimmer on ergonoomiline ning hästi tasakaalustatud, kahesuunalise pöörlemisega trimmipea ning vastupidava harjadeta mootoriga. Lisatarvikuna on saadaval metallist 3 hambaga rohutera kõrgema rohu niitmiseks, mis koos seljaskantava akuga teeb sellest trimmerist tõelise universaalseks kasutuseks mõeldud töölooma.

Innovatiivsust, funktsionaalsust, kasutusmugavust, kvaliteeti ja keskkonnasõbralikkust hindava „reddot“ auhinnaga pärjatud Husqvarna rohulõikur 536LiRX kaalub  tänu kasutusmugavust lisavale lisakäepidemele 3,8kg, ning selle rohulõikuri standardvarustuses on lisaks trimmipeale  ergonoomilised kanderihmad, mis aitavad pikemaajalise töötamise korral selga hoida kui ka 3 hambaga rohuketas.
PRESSITEADE
03.05.2016


 

Husqvarna rohulõikur 129R pakub kodukasutajale professionaalse tööriista omadusi

Husqvarna uut kodukasutajatele mõeldud rohulõikurit 129R saab kasutada vastavalt vajadusele nii  muru trimmimiseks kui ka raskemates tingimustes rohu lõikamiseks.

„Husqvarna tooteid hindavad professionaalid just töökindlate ja võimsate mootorite ning kasutusmugavuse pärast, mis lihtsustavad raskete tööde tegemist. Uue rohulõikuriga saavad sama kogeda ka kodukasutajad,“ ütles Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu.

Rohulõikuril 129R on võimas ja töökindel 27,5 cm3 mootor ja tänu Smart Start® süsteemile on seda lihtne käivitada. Husqvarna 129R juurde kuulub kombikaitse, poolautomaatne trimmipea ja topelt käepidemed, mis hõlbustavad niitmist. Standardvarustuses on ka nelja hambaga rohutera, tugikauss, mis hoiab tera maasse lõikamast ja ergonoomilised kanderihmad, mis jaotavad töötamise ajal koormust ühtlaselt, suurendades nii töö mugavust ja efektiivsust. Pikk võll suurendab töö ulatust ning rohulõikuri  reduktor on konstrueeritud spetsiaalselt kõrgele pöördemomendile.